Peuramaa Golf Oy ja Ry hallitukset

​​​​​​​Oy Peuramaa Golf Hjortlandet Ab hallitus

  • Hans Weckman (PJ)
  • Jari Kohtamäki
  • Jarkko Karesvuori
  • Juha Tuukkanen


Yhteystiedot:

Hans Weckman
hans@golfkentta.fi


Peuramaa Golf Ry hallitus​​​​​​​

Jari Kohtamäki, puheenjohtaja
040 900 3784
jari.kohtamaki@newbalance.com

Arttu Hirvonen / Midtoimikunta
040 533 0297
arttu.hirvonen@gmail.com

Jarkko Karesvuori / Senioritoimikunta
040 516 9212
jarkko.karesvuori@saunis.net

Mika Pirhonen / Kapteeni/ Tasoitus- ja sääntötoimikunta
050 486 8028
pirhonen.mika@gmail.com

Panu Palomäki / Junioritoimikunta
044 024 2469
panu.palomaki@peuramaagolf.com

Leena Nordman / Lady Kapteeni ja naistoimikunta
040 723 3119
leena.nordman@gmail.com

Klaus Juhani Karlsson
050 322 4034
jussi4.karlsson@luukku.com