HOLE IN ONE

ALBATROSSIT

21.04.2019 Mikko Saari PO 10
18.07.2020 Eetu Koivistoinen VP 17
HOLE IN ONE

12.05.1996 Markku Haapaniemi VP 15
28.06.1997 Georg Lindström VP 15
08.07.1997 Pia Wikman VP 8
31.08.1997 Mikko Hautasaari VP 15
23.09.1997 Jyrki Hiilivirta VP 8
31.10.1997 Kaj Häkkinen VP 13
09.05.1998 Veikko Karkulehto VP 18
02.06.1998 Jukka Soini VP 13
03.06.1998 Antti Leppänen VP 18
06.06.1998 Jukka Tani VP 13
10.06.1998 Maarit Amnell VP 2
10.06.1998 Ari Rötkö VP 8
08.07.1998 Timo Ruotsalainen VP 15
13.07.1998 Veikko Karkulehto VP 15
22.07.1998 Anne Kokko VP 15
09.08.1998 Olov Wahl VP 15
22.08.1998 Mika Vermilä VP 8
15.09.1998 Sauli Suomela VP 2
28.05.1999 Terttu Fahlur VP 18
02.06.1999 Taina Sirkiä VP 15
21.07.1999 Reino Lahtinen VP 8
22.07.1999 Tapio Leppänen VP 8
02.08.1999 Pekka Pohjola VP 15
04.08.1999 Eero Sillanpää VP 18
24.08.1999 Timo Juvakoski VP 15
07.09.1999 Rauno Ruismäki VP 8
20.04.2000 Pirjo Suovero VP 15
23.04.2000 Tapani Lahnakoski VP 15
28.04.2000 Harry Damsten VP 15
13.07.2000 Georg Lindström VP 15
27.07.2000 Ove Karlsson VP 15
09.08.2000 Ari Hiltunen VP 8
30.10.2000 Maija-Liisa Lahnakoski VP 13
05.05.2001 Kimmo Niemistö VP 13
03.07.2001 Hannu Laine VP 18
15.07.2001 Sami Paasonen VP 15
25.07.2001 Ville Nahkuri VP 18
05.08.2001 Veikko Karkulehto VP 8
15.08.2001 Jouni Toijala VP 2
25.08.2001 Hannu Martikainen VP 15
11.09.2001 Jari Kauhanen VP 18
29.09.2001 Yutaka Kobayashi VP 15
06.05.2002 Ville Järvinen VP 16
02.07.2002 Pasi Andrejeff VP 15
17.07.2002 Ville Valtonen VP 13
20.07.2002 Raija Laakkonen VP 15
20.07.2002 Teppo Vainio VP 15
20.08.2002 Veijo Tarkkonen VP 15
07.09.2002 Juha Härkönen VP 8
12.05.2003 Jeremias Kurkela VP 18
01.06.2003 Tuula Timonen VP 13
17.06.2003 Christoffer Rönnblad PO 9
27.06.2003 Sami Hiedanpää VP 2
27.06.2003 Nora Söderström PO 9
01.07.2003 Roni Nyberg VP 2
02.07.2003 Petri Jaatinen PO 14
06.07.2003 Pekka Nuikki VP 16
10.07.2003 Katja Miettinen VP 15
17.07.2003 Marja-Leena Nyberg VP 2
01.08.2003 Panu Kuusisto PO 4
09.08.2003 Sami Roiha PO 9
19.08.2003 Jani Jernström PO 4
23.08.2003 Mats Danker VP 18
31.08.2003 Merja Svanbäck PO 9
23.09.2003 Väinö Kelhä VP 8
27.09.2003 Samuli Salovaara VP 13
08.11.2003 Arto Tenhola VP 15
06.05.2004 Jorma Pere VP 13
17.05.2004 Jari-Pekka Salo VP 13
23.06.2004 Veikko Vauhkonen PO 4
16.07.2004 Christoffer Sarin VP 13
26.07.2004 Jonna Salovius VP 15
26.07.2004 Matti Koivisto VP 15
02.09.2004 Leena Rapeli VP 13
12.09.2004 Mikko Lampi PO 4
15.10.2004 Joosu Kuivaniemi VP 18
25.04.2005 Petri Uotinen VP 15
02.05.2005 Mikko Jylhä PO 9
13.05.2005 Juhani Palanne VP 18
14.05.2005 Pasi Lehtinen VP 15
14.05.2005 Jari Helamäki VP 18
21.05.2005 Pekka Salminen PO 14
25.05.2005 Olli S. Hakkarainen PO 9
27.07.2005 Vesa Soini VP 18
07.09.2005 Markus Hassinen VP 18
06.11.2005 Simo Lämsä PO 14
13.06.2006 Ralf Ström PO 4
01.07.2006 Petteri Kuusela VP 18
17.07.2006 Martin Svedholm VP 13
17.07.2006 Leila Kivelä VP 18
26.07.2006 Tuula Grundström PO 4
09.08.2006 Markus Sarpaneva VP 15
24.08.2006 Seija Tammi VP 18
25.08.2006 Jukka Pohjola VP 8
25.08.2006 Mats Melén VP 15
18.09.2006 Andreas Lemström VP 15
02.10.2006 Yutaka Kobayashi VP 8
19.05.2007 Niko Soininen PO 4
20.05.2007 Tiina Kiiski VP 13
26.06.2007 Ulf Koivula PO 14
16.07.2007 Miikka Nyman VP 18
20.07.2007 Eeva Reissel PO 4
22.07.2007 Mikko Haaranen PO 14
26.07.2007 Arto Bergroth PO 14
18.08.2007 Jaakko Jukarainen PO 4
25.10.2007 Markus Honkapirtti VP 16
19.12.2007 Esko Öysti VP 15
26.04.2008 Sami Sandstedt PO 4
26.04.2008 Miikka Pyhäranta PO 4
10.05.2008 Kari Piippo VP 13
04.06.2008 Kristina Colerus PO 1
16.06.2008 Marjo vuorio VP 18
13.07.2008 Peter McCoy PO 13
03.08.2008 Petri Turku VP 18
12.08.2008 Maarit Amnell VP 13
30.08.2008 Juho Friberg PO 1
17.05.2009 Kirsi Marita Kettunen VP 15
07.07.2009 Antti Eskola PO 13
22.07.2009 Arttu Pakarinen VP 13
02.08.2009 Tuomas Halonen PO 1
16.08.2009 Niklas Wasama PO 1
24.08.2009 Vuokko Tetri VP 18
17.09.2009 Jukka Anttila PO 8
26.09.2009 Leena Eranti PO 18
29.09.2009 Christoffer Salomaa VP 13
09.05.2010 Stig Lostedt PO 4
23.05.2010 Vuokko Pekkala VP 18
25.05.2010 Tomi Palviainen PO 1
04.06.2010 Tero Turkka VP 15
09.06.2010 Ari Wahlsten PO 18
05.07.2010 Hanna Rantalainen VP 18
09.07.2010 Tom Grönlund PO 4
18.07.2010 Markku Hämäläinen PO 1
04.08.2010 Markku Katajakoski PO 4
21.08.2010 Riitta Lamminniemi PO 18
23.08.2010 Joni Vierimaa VP 13
28.08.2010 Esa Turkka PO 4
02.09.2010 Outi Myllyveräjä VP 8
02.05.2011 Tuula Salmisalo-Lindström VP 18
06.05.2011 Veli-Markku Korteniemi VP 2
18.05.2011 Kaj Häkkinen PO 4
08.06.2011 Jyrki Hattinen PO 4
07.07.2011 Ari Hiltunen VP 13
03.08.2011 Gunnel Karme VP 15
04.08.2011 Joona Jääskeläinen VP 13
25.08.2011 Timo Seppänen PO 4
07.09.2011 Juha Puro PO 4
08.10.2011 Joonas Karlsson PO 9
02.05.2012 Jani Väänänen PO 9
21.05.2012 Jarkko Lahti VP 13
26.05.2012 Ari Turkki VP 13
31.05.2012 Sini Laurikkala PO 4
08.06.2012 Roni Peuranheimo PO 4
10.06.2012 Kaarina Karlsson VP 13
05.07.2012 Jukka Riikkula VP 18
10.07.2012 Henry Hellberg VP 13
14.08.2012 Erkki Asplund VP 2
14.08.2012 Kimmo Ikonen VP 2
10.09.2012 Hans Kämpe PO 4
11.09.2012 Esa Eranti PO 4
16.09.2012 Pia Harmia VP 8
08.06.2013 Jarmo Rihtniemi VP 15
27.06.2013 Risto Riskala VP 2
11.07.2013 Pekka Laaninen VP 13
20.07.2013 Airi Antikainen PO 4
24.07.2013 Seppo Takanen VP 18
29.07.2013 Jari Waismaa PO 4
05.08.2013 Veijo Kasurinen VP 13
21.08.2013 Veijo Kestilä VP 8
30.08.2013 Lauri Pitkänen VP 13
04.09.2013 Simo Linna VP 13
22.09.2013 Tommy Nordberg VP 16
28.09.2013 Mikko Korkalainen PO 4
16.11.2013 Satu Tolvanen VP 15
23.03.2014 Tapio Elomaa VP 18
15.04.2014 Tuukka Sillanpää VP 8
24.04.2014 Esa Sillanpää VP 18
14.05.2014 Kyllikki Puuppo VP 8
30.05.2014 Henri Savolainen PO 4
01.06.2014 Timo Tavilahti PO 18
03.07.2014 Seppo Salmensaari VP 2
09.07.2014 Jarmo Räty VP 13
11.07.2014 Heikki Larjomaa PO 9
16.07.2014 Joonas Honkanen VP 13
29.07.2014 Miia Nyholm PO 18
01.08.2014 Timo Leppäharju PO 1
06.08.2014 Mika Perttula PO 4
10.08.2014 Jami Rintamäki VP 15
11.08.2014 Petri Lahtinen VP 8
22.08.2014 Aki Tuomisalo VP 13
05.09.2014 Krister Gustafson VP 2
06.09.2014 Harri Eskola VP 2
14.09.2014 Andreas Lemström PO 4
14.09.2014 Christina Ottosson PO 9
28.09.2014 Otto Lähdesmäki VP 15
07.10.2014 Anna-Liisa Shackleton PO 18
29.03.2015 Jarmo Sarin PO 9
21.04.2015 Simo Linna PO 9
24.04.2015 Jan Eklund VP 2
05.06.2015 Leila Kivelä VP 2
04.07.2015 Karo Ruuska VP 2
04.07.2015 Olli Soppela VP 15
01.08.2015 Jyri Luoma PO 4
28.09.2015 Pekka Lukkarinen VP 18
09.08.2015 Irene Vilpponen PO 4
13.08.2015 Anna-Maria Koivusalo PO 4
14.08.2015 Arja Paakkola-Saarinen VP 18
18.08.2015 Paula Koski VP 18
29.08.2015 Pia Ekebom VP 18
08.09.2015 Olli Vanne PO 18
03.05.2016 Jaakko Junno PO 4
29.06.2016 Mikko Mattila PO 1
01.07.2016 René Bergman VP 8
01.07.2016 Kishore Ghadiyaram PO 4
17.08.2016 Mats Danielsson PO 18
03.09.2016 Kari Immonen VP 18
03.09.2016 Helena Tikkanen PO 18
11.09.2016 Simo Kriktilä VP 8
23.09.2016 Aleksi Heikkinen PO 4
07.10.2016 Pasi Väre VP 18
08.10.2016 Tuomas Laakso VP 13
10.10.2016 Petteri Airanne VP 15
17.04.2017 Riitta Kouhia PO 4
07.05.2017 Erkki Peltonen VP 18
17.05.2017 Unto Penger PO 4
28.05.2017 Cristina Stenman PO 4
01.06.2017 Timo Keinänen PO 4
06.06.2017 Juha Impola PO 18
20.06.2017 Heikki Pohjola VP 13
25.06.2017 Simo Eronen VP 13
02.07.2017 Hannu Vesala PO 18
14.07.2017 Harri Huotarinen PO 4
29.09.2017 Raul Timgren PO 9
05.11.2017 Christer Granlund VP 2
30.04.2018 Jaakko Haakana PO 18
14.05.2018 Pekka Lukkarinen VP 2
29.05.2018 Eeva Lyytikäinen PO 18
06.06.2018 Eeva Lyytikäinen VP 2
10.06.2018 Jaakko Saarinen VP 15
15.06.2018 Marjatta Paatela PO 1
04.07.2018 Raini Siltala PO 1
04.07.2018 Panu Palomäki VP 15
21.07.2018 Anu Kaihovaara PO 9
24.07.2018 Daniel Hylton PO 9
09.08.2018 René Bergman VP 13
14.08.2018 Simo Linna VP 8
16.08.2018 Tommi Mauno PO 4
25.08.2018 Arvo Liljeblad VP 13
03.09.2018 Jaakko Jyvälahti VP 2
06.09.2018 Pasi Leskinen VP 16
10.09.2018 Anna-Liisa Shackleton PO 18
16.09.2018 Jani Saarinen VP 8
18.04.2019 Olli Tamminen PO 4
30.04.2019 Jan Eklund VP 13
30.04.2019 Klaus Siitonen VP 8
05.05.2019 Ilkka Suomaa PO 4
11.05.2019 Keijo Kallio VP 8
30.05.2019 Raine Ristola VP 15
22.06.2019 Kirsi Kettunen VP 18
03.07.2019 Nicklas Nyström VP 13
06.07.2019 Petri Vihervuori VP 13
10.07.2019 Mikael Komulainen VP 15
13.07.2019 Antti Eskola VP 13
21.07.2019 Pekko Peltonen VP 13
02.08.2019 Aarne Reiman VP 13
13.08.2019 Heikki Laurinus PO 4
22.09.2019 Mikke Järvelin VP 2
13.10.2019 Niclas Holmberg VP 15
17.04.2020 Jaakko Kajava VP 13
28.05.2020 Pontus Stråhlman PO 4
24.06.2020 Anneli Talsi VP 13
25.06.2020 Timo Jaakkola VP 13
12.07.2020 Harri Holma PO 4
16.07.2020 Olli Mattila PO 4
27.07.2020 Ilkka Heiskanen VP 15
08.08.2020 Henna Huotari PO 18
27.08.2020 Toni Kotiranta VP 18
14.09.2020 Olli Lehtikuusi PO 1
16.09.2020 Jukka Pirilä VP 13
Vieritä ylös